Традиційно, перед святом Великодня кожен мешканець свого населеного пункту намагається зробити його чистішим та комфортнішим. Місто Бурштин – не виняток. Наймолодші мешканці нашого міста разом із своїми вихователями  долучилися до флеш-мобу «Чистота навколо нас» та прибрали територію навколо своїх дитячих садків.

Прибирання на цьому не завершилося, адже розпочався новий флеш-моб «Школа- чистий дім», який проходив протягом цього тижня та був ініційований учнівським самоврядуванням.

Розпочали флеш-моб учні ЗОШ №1, які першими отримали «віник чистоти» та все необхідне для прибирання від представників АМЕР м. Бурштина. Підлітки із неабияким ентузіазмом взялися до роботи і зробили територію навколо своєї школи чистою та затишною.

Облагородити  свою територію згуртувалися учні бурштинської гімназії, тож підхопили естафету від своїх друзів та активно приступили до прибирання.

Наступними символічний віник отримали учні школи №2, провівши час на свіжому повітрі з користю і для себе,  і для свого навчального закладу та передали естафету учням школи № 3.

Такі флеш-моби є хорошим прикладом людської небайдужості до навколишнього середовища, адже не дарма кажуть : «Хочеш змін- почни із себе», маємо надію, що символічний “віник чистоти” допоможе залучити якомога більше людей до передсвяткового прибирання у місті. Давайте разом зробимо місто Бурштин чистим і затишним!

(Флеш-моб проходить в рамках проекту проекту “Активна громада – комфортне життя” , який реалізує АМЕР м. Бурштина в партнерстві з Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council за підтримки програми Фонд Східна Європа Відкрите місто та коштів Фонду Ч. С. Мотта в Україні та компанії ДТЕК).