Впродовж цього тижня в місті Бурштин проходив флеш моб «Чистота навколо нас». Ініціаторами флеш мобу виступили наймолодші жителі нашого міста- вихованці дошкільних навчальних закладів разом із своїми вихователями.

Розпочали флеш моб вихованці садочку №2 разом із своїми вихователями, які активно старались, щоб зробити територію ігрової зони чистою та затишною.

Естафету підхопили дітки із садочків № 6 та 3. Маленькі бурштинці прибирали сміття, сухе опале листя, підмітали веранди та доріжки.

Не стояли осторонь і вихованці Бурштинського НВК. Разом з вихователями потрудились на славу. Активні, завзяті та цілеспрямовані дітки – гордість батьків, вихователів та міста.

Щоб не відставати від своїх друзів, вихованці садочку №1 та Вигівського НВК також долучилися до флеш мобу. Час на свіжому повітрі провели з користю і для себе, і для улюблених закладів.

Сподіваємось, що флеш моб «Чистота навколо нас» стане початком хорошою традицією не тільки для бурштинців, а й для всієї України, Адже пам’ятаймо, що чисте довкілля – це запорука здоров’я, гарного настрою та добробуту.

Захід провівся в рамках проекту «Активна громада- комфортне життя», що виконується АМЕР м. Бурштина в партнерстві з Бурштинською міською радою, здійснюється Фондом Східна Європа в рамках програми «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С. Мотта (США) та компанії ДТЕК.