“Я люблю Бурштин” ще один успішний проект конкурсу міні-грантів Громада своїми руками, який щорічно відбувається за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Яскрава сучасна інсталяція тепер встановлена у центрі Бурштина і, сподіваємось, стане візитівкою міста. Сучасні арт-об’єкти є невід’ємною частиною брендування міста. Окрім встановлення констукції проектом також передбачалося обладнання зручних стилізованих підхідних доріжок та благоустрій території зеленими насадженнями.

Ми висловлюємо щиру подяку членам ініціативної групи за їх креативних проект та прикладені зусилля для того, щоб центральна площа міста стала затишнішою та сучасною.

Прикрий випадок стався уже наступного дня по урочистому відкритті, за ніч вкрали усі свіжовисаджені деревця. Весь сум ситуації не у втрачених коштах, а у ментальності людей, яку змінити важче, ніж реалізувати проект. Всі люблять критикувати і жалітися на те що у місті нічого не “робиться”, варто усвідомити що само по собі і не “зробиться”, для будь якого позитивного результату необхідні ініціативні люди і прикладені зусилля. Загальний бюджет проекту Громада своїми руками цього року склав 414 тис гривень, і лише від мешканців міста залежить наскільки великим буде позитивний ефект. Ситуація дістала великий розголос у місті і дуже сподіваємось що такий випадок не повториться.