Увага Бурштинці! Чудові новини! Долучайтесь до вирішення проблем у місті та беріть участь у Конкурсі міні-проектів “Відкриті громадські ініціативи”. Спільними зусиллями – зробимо наше місто кращим!

Маємо хорошу можливість зробити проживання у нашому місті приємнішим та комфортнішим.

Що для цього потрібно? Лише трохи зусиль з нашого боку, а саме:

 1. Зареєструвати проблему, яку бачите та хочете вирішити на веб-порталі «Відкрите місто» http://opencity.in.ua/ (або обрати уже подану проблему).
 2. З 14 лютого до 20 березня підготувати пропозицію для вирішення проблеми за встановленою формою та подати в Агенцію місцевого економічного розвитку м. Бурштина.
 3. 22 березня захистити свій проект перед членами Конкурсної та отримати фінансування для вирішення проблеми.
 4. З 1 по 30 квітня реалізувати проект – вирішити проблему.

Максимальний бюджет проекту 5000 гривень.

Власний внесок подавача – не менше 10% від запитуваної суми проекту. (Внесок приймається як в грошовому вигляді так і виконаними роботами або іншими залученими ресурсами).

 

Як отримати додаткові бали для підтримки проекту?

 1. 10 додаткових балів до оцінки членів Конкурсної комісії можна отримати, якщо проблема на вирішення якої спрямований проект, набере понад 25 голосів підтримки на веб-порталі «Відкрите місто».
 2. За залучення додаткових ресурсів у такій пропорції:
10% – 1 бал 20% – 2 бали 30% -3 бали 40%-4 бали від 50% 5 балів

 

Проекти можуть подаватись на вирішення будь-якої проблеми зареєстрованої на веб-порталі «Відкрите місто» в межах категорій визначених безпосередньо на веб-порталі. (Зокрема, реалізація заходів щодо формування поведінки дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та створення умов, які сприяють чистоті й красі свого міста, покращення вулично-дорожньої мережі, ремонт, будівництво дитячих і спортивних майданчиків; благоустрій парків, скверів; ремонт пам’ятників, скульптур, фонтанів; ліквідація стихійних сміттєзвалищ; створення велосипедної інфраструктури,  доріжки для інвалідів і т. п., а також іншу діяльність, не обмежену даним переліком).

 

В рамках Конкурсу міні-проектів не фінансується:

 • Проекти, спрямовані на політичну чи виборчу діяльність.
 • Комерційні проекти, метою яких є отримання прибутку.
 • Надання прямої матеріальної допомоги.
 • Проведення персональних виставок або видання персональних публікацій.
 • Заробітна плата учасників проекту.

 

Конкурс проводиться Агенцією місцевого економічного розвитку м. Бурштина в партнерстві з Бурштинською міською радою за фінансової підтримки Фонду Східна Європа.

Положення про порядок проведення конкурсу

Форма заявки