От і завершилися реалізації проектів, які відбувалися у рамках конкурсів міні-проектів «Громада своїми руками-2017» на території Галицького району.

Зокрема, у невеличкому селі Сокіл Галицького району, в якому лише 240 жителів, але проживає багато дітей, за фінансової підтримки компанії ДТЕК встановлені перші гойдалки! Малеча довго очікувала на таку подію, однак нестача коштів в сільському бюджеті завжди відкладала здійснення дитячої мрії на потім. В нагоді став Конкурс міні-грантів “Громада своїми руками”, який реалізовувався на території місць в присутності компанії ДТЕК. Пройшовши всі етапи конкурсу, громада виграла 42700 грн. Вітаємо та бажаємо успішного продовження облаштування майданчика!

Також, не можемо оминути, юні таланти – мешканці с. Старий Мартинів в рамках реалізації міні-проекту “Вишиванки для “Росинки” Конкурсу “Громада своїми руками” отримали такі бажані і довгоочікувані сценічні костюми. Такі подарунки неодмінно сприятимуть кращим виступам і новим перемогам юних вокалістів. (Конкурс проходить за фінансової підтримки компанії ДТЕК).

З завершенням осені завершується і реалізація міні-проектів “Громада своїми руками”. Так, для сіл Демешківської сільської ради пріоритетним напрямком був розвиток спорту в громаді. Мешканці відновлювали стадіони, спортивні майданчики, а весь необіхідний інвентар, починаючи від футбольних та волейбольних сіток, м’ячів і форми, був придбаний в рамках реалізації проекту “Спорт для всіх”. Дякуємо усім, хто долучився до виконання, а особливо керівнику проекту Василю Возняку. (Конкурс проходить за фінансової підтримки компанії ДТЕК).