Весна- чудова пора не тільки для відпочинку, але й для втілення всього запланованого. Цього року впродовж квітня-травня завершилися реалізації проектів, які відбувалися у рамках конкурсів міні-проектів «Місто своїми руками-2016» на території Галицького району.

Зокрема, у с. Демешківці Галицького району урочисто відкрився дитячий майданчик, який став чудовим подарунком для всіх мешканців та гостей села. Організатори дійства не можуть натішитися доброчинністю та безкорисливістю людей, адже кожен із мешканців, незалежно від віку, долучився до виконання робіт. Тож, з нагоди відкриття майданчика, мешканці разом із представниками духовенства влаштували справжнє свято для діток та гостей.

 

 

 

 

 

Не можемо оминути ще таку подію як відкриття першого дитячого майданчика у селі Старий Мартинів. Мешканці постаралися на славу та доклали максимум зусиль для облаштування території під майданчик, щоб подарувати радість та розваги для своїх діток. Тож тепер всі напевно знають, що якщо є мрія, потрібно впевнено, крок за кроком втілювати її в життя.

 

 

 

 

 

І останній, але не менш цікавий проект, який реалізовувався в рамках конкурсу «Місто своїми руками-2016» на території Галицького району, де мешканці села Дем’янів подарували шанс на життя спортивному майданчику. Тут всі охочі зможуть не тільки покращити своє фізичне здоров’я на сучасних тренажерах, але й залюбки пограти у футбол чи настільний теніс.

 

 

 

 

 

Результати цього конкурсу є хорошим прикладом того, що неможливого немає. Головне, щоб було бажання. Адже всі ми знаємо, що зміни починаються із нас.

Сподіваємося, це надихне Вас на нові креативні ідеї для комфортного життя в громаді.