Бурштинці, ділимося із Вами приємними новинам.
Закінчився конкурс подачі заявок на великий грант. Цього року було подано 4 проекти, серед яких:

  • «Проект меморіалу Героїв у місті Бурштин». Ця ідея присвячена Небесній сотні та полеглим бійцям війни на Сході нашої країни. Зокрема, планується встановлення меморіалу у сквері по вулиці Січових Стрільців біля міської ради.
  • «Впровадження заходів щодо покращення інфраструктури міської зеленої зони по вулиці Міцкевича». Головна мета – забезпечення умов для жителів міста на активний відпочинок шляхом покращення інфраструктури міського парку.
  • «Бурштин – мого серця маленька столиця». Планується створення інформаційно-відпочинкової зони для мешканців та гостей міста. (сквер поряд із Бурштинською міською радою або у центрі міста на площі).
  • «Спорудження міського співочого поля». Така ідея дозволить мешканцям міста з користю проводити час, зустрічати творчі колективи міста та гостей, проводити дискотеки та інші заходи у будь-яку пору року та за будь-якої погоди, не витрачаючи коштів із міського бюджету. (на території міського парку).

Вже сьогодні відбудеться конкурсна комісія. Нам із Вами залишається лише побажати удачі всім конкурсантам та слідкувати за новинами хто ж виграє омріяний ВЕЛИКИЙ ГРАНТ для облагородження свого рідного міста.