м. Бурштин, Івано-Франківська область, 20 серпня 2018 року
У всеукраїнському конкурсі «Громада своїми руками» визначили великі проекти-переможці. Окрім близько трьох десятків проектів у Бурштині та селах Галицького району, виділили і великий грант на ту ініціативу, яка має велике значення для міста. Нею стала реконструкція площі героїв УПА та алеї А. Шептицького. Вартість проекту склала 500,00 тис. грн. 
Проектом передбачено покращення зовнішнього вигляду центральної площі міста: реконструкція, облаштування фонтану та алеї, благоустрій та озеленення території, встановлення клумб, лавок, смітників та мереж зовнішнього освітлення.
«Реалізація таких проектів – це, насамперед, турбота про людей. ДТЕК дбає про благоустрій для бурштинців, мешканців Галицького району та підтримує їхні ініціативи. Цього року виникла ідея великих грантів, а вони, без сумніву, торкнуться всіх містян. Методом голосування обрали найкращий та найдостойніший; “гадаю, що реконструювати центральну площу міста – це кращий задум, адже центр міста – це його обличчя”, – зазначив Денис Анатолійович Шмигаль, директор ДТЕК Бурштинська ТЕС.
Нагадаємо, що у конкурсі міні-грантів ДТЕК «Громада своїми руками» на Франківщині цього року перемогли 28 проектів, з них 13 проектів у Бурштині та 15 – у навколишніх селах Галицького району. Переможці отримають від 10 до 55 тис. грн. на втілення своїх ідей у життя. Окрім прямого фінансування, ДТЕК надає й експертну допомогу ініціативним мешканцям, консультації фахівців, які допомагають переможцям втілювати свої проекти в життя.
У 2018 році «Громада своїми руками» значно розширила свою географію та проводиться тепер на 55 територіях України. Цього року на конкурс подали 642 заявки – це найбільша кількість за всі роки реалізації проекту. Сума міні-грантів збільшена до 55 тис. грн.
До слова, що ДТЕК Бурштинська ТЕС – одна із найпотужніших електростанцій в Україні, її виробнича потужність складає 2351 МВт. ТЕС надає робочі місця 1925 енергетикам та забезпечує світлом 3 млн осіб із Закарпатської та частково Івано-Франківської та Львівської областей. Станція виробляє 64% електроенергії на потреби України, решту – 36% експортує в Словаччину, Угорщину та Румунію. За підсумками 2017 року ДТЕК Бурштинська ТЕС увійшла в ТОП-3 платників податків регіону. Сумарний об’єм податкових платежів з 2012 до 2017 року становить 1,1 млрд грн. Крім того, станція є соціальним партнером міста Бурштин, а тому компанія систематично інвестує в соціально важливі проекти для міста. Традиційно це проекти з енергоефективності, медицини, розвитку бізнес-середовища та підвищення активності громади.