«Місто своїми руками» – це щорічний конкурс міні-проектів, спрямований на активізацію громади та вирішення актуальних соціально-економічних проблем міста, який проводиться в рамках Стратегії соціального партнерства ДТЕК та м. Бурштина. Маєте цікаві ідеї, знаєте як зробити місто кращим, вмієте добиватися поставлених цілей – тоді вам до нас!

За 4 роки в місті успішно реалізовано 46 міні-проектів, які внесли покращення у соціальну інфраструктуру та благоустрій міста. Конкурс «Місто своїми руками» став вже доброю традицією в Бурштині.

У 2016 році в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю у сфері соціально-економічного розвитку Галицького району між ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО», Галицькою районною державною адміністрацією та Галицькою районною радою Конкурс «Місто своїми руками» вперше проходив на території Галицького району.

Участь в проекті взяли 14 сіл: Бовшів, Дем’янів, Задністрянське, Демешківці, Придністров’я, Поплавники, Німшин, Комарів, Сокіл, Коростовичі, Куропатники, Старий Мартинів, Різдвяни, Слобідка-Більшівцівська та м. Галич.

Можливість реалізувати невеликі проекти своїми руками одразу сприйнялась на ура. Громадські організації, органи самоорганізації населення та ініціативні жителі громади підготували 22 проекти з яких 10 отримало перемогу та успішно реалізовані.

Наступний набір заявок буде проводитись весною 2017 року, а зараз час писати історії успіху та підводити підсумки.

Стабільна тенденція, щороку найбільша кількість заявок спрямовані на встановлення та благоустрій дитячих майданчиків. Довгий час відсутність обладнаних місць для дитячих ігор була актуальною проблемою бурштинців. Завдяки конкурсу тепер майже у кожному дворику встановлені яскраві сучасні гойдалки.

В рамках конкурсу закуповувались розвиваючі ігри для дитячих садочків, замінювались вікна у школах, обладнувалась недільна школа, проводився благоустрій місць для відпочинку на природі та багато іншого. З кожним роком росте не лише кількість поданих заявок, але й креативність представлених ідей.

Особливо важливим аспектом- є активізація громади для вирішення проблем міста. З кожним сезоном кількість залучених людей зростає в рази.

Для натхнення залишимо тут фото результатів реалізованих проектів. Будемо чекати Ваших креативних ідей весною 2017 р.

Давайте змінювати наше місто на краще разом.

Заявка

Історія успіху МСР 2015

Історія успіху МСР 2016

Історія успіху 2016 Галицький район