Про АМЕР

Агенція місцевого економічного розвитку (АМЕР) м. Бурштина – це неполітична неприбуткова організація, що здійснює вагомий вклад у сталий ріст добробуту громад м. Бурштина та Галицького району на засадах державно-приватного партнерства та соціальної відповідальності, а також впроваджує кращі практики інструментів сталого розвитку територіальних громад Івано-Франківської області.

АМЕР м. Бурштина створена в 2012 році у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК та м. Бурштина задля впроваджень кращих практик у сферах розвитку бізнес-середовища,підвищення енергоефективності та підтримки громадських ініціатив.

Стратегічні цілі:

  1. Реалізація проектів Стратегії розвитку міста Бурштина до 2020 року.
  2. Реалізація інфраструктурних проектів громад Галицького району.
  3. Формування партнерських зв’язків з громадами Івано-Франківської області.
  4. Розвиток внутрішньої спроможності та фінансової стійкості.

У 2016-2018 роках АМЕР визначає наступні пріоритети:

  1. Розвиток логістичної та бізнес-інфраструктури (індустріальний парк, дорожна доступність, переробні потужності, послуги для МСП та інвесторів).
  2. Сталі соціальні послуги для об’єднаних громад (центри надання адміністративних послуг, якісна освіта та дозвілля та охорона здоров’я).
  3. Диверсифікація джерел фінансування проектів ОТГ (створення нових робочих місць, розвиток локальних фондів, залучення довготривалих коштів міжнародної технічної допомоги).

Успіхи нашої роботи

Історія успіху АМЕР у 2017 році

Історія успіху АМЕР у 2016 році

Історія успіху АМЕР у 2015 році

Історія успіху АМЕР у 2013 році

Історія успіху АМЕР в 2012 році

Презентація АМЕР

Команда АМЕР

Шаган Олександра – Виконавчий директор. Менеджер по роботі з органами місцевого самоврядування, координатор діяльності Агенції у Галицькому районі.

 

 

 

Янишівська Галина – проектний менеджер. Керівник проекту “Громада своїми руками”. Координатор напряму з працевлаштування.

 

 

 

Заровінський Андрій- IT-спеціаліст. Займається розробкою сайтів.