Медична реформа-це глобальне перезавантаження всієї системи надання послуг у цій галузі. Це довгий і непростий шлях, але він є необхідним для того щоб вивести сферу надання медичних послуг на якісно новий рівень.
На даний час існує проблема значної централізації висококваліфікованих спеціалістів та сучасного медичного обладнання, саме це і стало поштовхом для старту міжрегіонального проекту «Телемедичні технології-ефективний засіб покращення доступу населення до якісних медичних послуг».
Головною ціллю проекту-є популяризувати телемедицину, як обов’язковий елемент надання сучасних медичних послуг, забезпечити кожного фельшера арсеналом першочергово-необхідних медичних засобів, а також створити передумови для налагодження ефективної комунікації та моніторингу між лікарем та пацієнтом.
Сьогодні в Центрі громадської активності відбулася зустріч Головного лікаря Центру надання первинної медичної допомоги у м. Бурштин Савчин Оксани, фельшерів із ближніх сіл та представників компанії ДТЕК – DTEK для обговорення існуючих проблем та шляхів їх вирішення.
(Проект реалізовується за фінансової підтримки компанії ДТЕК – DTEK)